KREATIVNÍ PARROT LISTY

KREATIVNÍ PARROT LISTY … tak jsme nazvali úkoly, omalovánky, dokreslovánky atd.. pro Vaše děti ve školách, školkách i doma.

Jde o dárek pro vás, díky němuž  si s dětmi (a nebo děti samy) můžete procvičit jemnou motoriku, fantazii, kreativitu, paměť, pozornost, logiku, počítání a mnoho dalšího.

Děti mohou vybarvovat, doplňovat, dokreslovat, obkreslovat, vymýšlet příběhy, dozvědět se něco od vás na dané téma, zapamatovat si věci na obrázcích a vyprávět o nich….. Další a další úkoly můžete vymýšlet sami. Navíc vytisknout si můžete přesně tolik kopií, kolik chcete.

Kreativní listy jsme pro vás připravili naprosto zdarma..nic za ně nechceme… Chceme pouze, abyste si užili s dětmi hezké a smysluplné chvíle! Stačí si o listy napsat prostřednictvím této stránky  a můžete začít tvořit! Pokud právě přemýšlíte co s dětmi dělat, nebojte, e-mail Vám dorazí během malé chviličky!

A pokud se budete chtít pochlubit výtvory vašich dětí, budeme velmi rádi. Vytvoříme pro vás internetovou galerii s obrázky. Stačí zaslat na náš e-mail.

Děkujeme!

Krásné chvíle s našimi papoušky Parrot a kreativními listy od nás :-)

Váš Parrot

KREATIVNÍ PARROT LISTY – I. téma: prázdniny, dovolená, léto